Posted by admin on Listopad - 15 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu erotycznym warunkowany zmianami lub uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc płciowych – medycyna plastyczna proponuje dla wiele opcji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy i znacząco polepszą komfort życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera polecany jest w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest używany również dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i metody jego dostosowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w momencie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, ponieważ powoduje on przywrócenie naturalnego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej i zmniejsza problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w praktyce bezbolesna i bardzo sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych metod jest bardzo króciutki, a dyskomfort z tym połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Rezultatem może być odzyskanie komfortu życia jak również psychologicznej stabilności, a także pewności siebie.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Odwiedź:

Ginekolog-Michalik.pl

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w odczuwaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Odczuwasz problem z tolerowaniem wyglądu własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut może usunąć Twoje bolączki, które dotychczas wydawały się być nierozwiązywalne.

Inne wpisy:

Comments are closed.