Posted by admin on Kwiecień - 28 - 2016 | Komentowanie nie jest możliwe

Wiele zależy od genów – a wiadomo, że trudno dba się o własne zdrowie, jeżeli najzwyczajniej w swoim DNA mamy tak jakby zapisane problemy sercowe czy ponadstandardowe ryzyko białaczki. Jednak naturalnie niesamowicie dużo zależy od naszego życiowego stylu. W takim razie bardzo często ludzie chorują, bo najzwyczajniej w świecie nieumiejętnie żyją. Świetnie to widać, gdy spojrzymy sobie na Stany Zjednoczone. W owym jakże bardzo dużym państwie są stany, gdzie zamieszkuje ponadprzeciętna liczba „grubasów”, lecz znajdą się także takie miejsca, gdzie kult ładnego wyglądu jest silny, toteż zamieszkuje je sporo niższa ilość osób narzekających na nadwagę.
- Zdrowa dieta! Oczywiście w żadnym wypadku nie można popadać w wielką paranoję, odmawiać sobie wszelkich gastronomicznych zachcianek, ale jakby nie patrzeć nie powinniśmy zbytnio przesadzać z kaloriami. Należy zachować umiar w jedzeniu.
- Dużo więcej aktywności fizycznej! A więc więcej się ruszajmy, ograniczmy jazdę samochodem, uprawiajmy jakieś sporty. Może basen, tenis bądź jogging? Bardzo dobra informacja dla chcących nieco więcej szamać: kiedy człowiek regularnie mocno się poci, ma możliwość trochę więcej jeść – bez ryzyka utycia.
źródło: www.tvn-cnbc-biznes.com.pl, http://topjobs.com.pl, http://www.colmet.com.pl.

Inne wpisy:

Comments are closed.