Posted by admin on Listopad - 15 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Hurtownia medyczna to miejsce, gdzie niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – poczynając od jednoosobowych gabinetów, przez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, ma możliwość zapewnić sobie niezbędne materiały i aparaturę, jakie używane są w codziennej pracy z pacjentami.

Odbiorcą produktów oferowanych przez sklepy medyczne są zarówno specjaliści medycyny każdej z branż, jak i pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, dentyści, ponad to również weterynarze. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspiera w pracy oferując wysokiej klasy, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Polecamy
Sklep Medyczny Cezal

Co jest możliww znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie obejmuje produkty z kilkunastu medycznych dziedzin, jakie zawierają nie tylko produkty tematów ogólnych, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i sprzętu medycznego wspomaga również diagnostykę medyczną, mając w ofercie szeroką gamę odczynników i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z firm, których towary można znaleźć w ofercie to np. Menzel Glaser, Kima i Poch.

Hurtownie medyczne oferują produkty, które zaopatrują również centra fizjoterapii oferując stoły rehabilitacyjne, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, produkty hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony akcesoria i asortyment stomatologiczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, to aż osiem tysięcy produktów skierowanych do stomatologów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Oferowane produkty importowane są od najlepszych firm, do których należy między innymi: Lascod, Nordiska, Voco. W ofercie są także firmy krajowe, producenci takich marek np. Poldent lub Chema.
Dostępne są produkty jak materiały stomatologiczne np. kompozyty oraz cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, amalgamaty jak również wszelkiego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany powyżej krótki zarys oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek tego, co można znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Inne wpisy:

Comments are closed.